Πέμπτη, 09 07 2020

Απόκριες 2017

Αγαπητοί γονείς και παιδιά, έφτασε η ώρα για το ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ μας. Σας περιμένουμε το ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017 (5:00 - 9.00 μ.μ) στο θεατράκι του σχολείου μας για ένα μοναδικό πάρτυ με πολλά παιχνίδια, χορό, facepainting, μουσική από dj και λαχειοφόρο με πολλά δώρα!

Θα υπάρξει διαγωνισμός στολής. Ποιά θα είναι η πιο πρωτότυπη, η πιο αστεία ή η καλύτερη στολή; Βάλτε τη φαντασία σας να δουλέψει και δημιουργήστε με μεράκι...

Θα παρακαλούσαμε όσους γονείς επιθυμούν να ενισχύσουν το ΜΠΟΥΦΕ μας με αλμυρά και γλυκά σνακ καθώς και πατατάκια, αναψυκτικά κλπ.

Ετοιμάστε φιγούρες και ελάτε με κέφι να διασκεδάσουμε, να μασκαρευτούμε, να χορέψουμε, να κερδίσουμε πολλά δώρα και να φτιάξουμε μια όμορφη παρέα με τα παιδιά μας! Επειδή ο χώρος του σχολείου μας πρέπει να μείνει καθαρός και για την ασφάλεια των παιδιών μας….

ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ Ο XΑΡΤΟΠΟΛΕΜΟΣ & ΤΑ ΣΠΡΕΪ !!!

Όποιος γονιός ενδιαφέρετε να προσφέρει δώρα για τη λαχειοφόρο παρακαλούμε να επικοινωνήσει μαζί μας στο email του συλλόγου : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ή με την κ. Γωγώ Νικολάκη (6951821964).

Το ΔΣ του Συλλόγου Γονέων

Δείτε την ανακοίνωση σε pdf εδώ