Σάββατο, 22 02 2020

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΤΗΣΙΑΣ ΣΥΝΕΣΤΙΑΣΗΣ "ΤΑ ΛΙΘΑΡΙΤΣΙΑ"

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΤΗΣΙΑΣ ΣΥΝΕΣΤΙΑΣΗΣ – ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ 3ΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

(Σύλλογος Γονέων & Δάσκαλοι)

Σαν Σύλλογος Γονέων θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε, για μια ακόμη φορά, για τη συμμέτοχη και την στήριξη σας, στην προσπάθεια μας να προσφέρουμε στην καθημερινή ζωή του σχολείου μας. Για να συνεχιστεί αυτό, με ακόμα μεγαλύτερη ένταση, πρέπει να βρισκόμαστε απαλλαγμένοι από τα άγχη της καθημερινότητας. Έτσι λοιπόν, ήρθε η ώρα να διασκεδάσουμε και να
γνωριστούμε και εμείς οι γονείς!

Ο Σύλλογος Γονέων σε συνεργασία με το Διευθυντή και το Σύλλογο Διδασκόντων, οργανώνουν τον ετήσιο χορό για τους γονείς τους σχολείου μας.

Η εκδήλωση θα γίνει την Παρασκευή 09 Φεβρουαρίου και ώρα 21.00 στο κέντρο "Τα Λιθαρίτσια" (Γούναρη 42 - Γλυφάδα).
Τιμή κατά άτομο 18€ με πλήρες φαγητό, κρασί, αναψυκτικά και ζωντανή μουσική.

Σας περιμένουμε όλους, να περάσουμε μια όμορφη βραδιά, όπου μέσα από εκλεκτό φαγητό, κρασί και μουσική θα δυναμώσουμε τις σχέσεις μας και θα περάσουμε καλά... για το σχολείο και τα παιδιά μας!
(Η πρόσκληση είναι ανοιχτή για όλους, φίλους, συναδέλφους και μέλη της οικογένειας σας!)

Η διάθεση των προσκλήσεων θα γίνεται από την Τρίτη 24/01 από τα μέλη του ΔΣ, τους υπευθύνους τμημάτων καθώς και από την κ. Γεωργία. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας (μέσω των υπευθύνων, τηλεφωνικά, μέσω viber και email Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. για την προμήθεια των προσκλήσεων).

Λαχειοφόρος: Αν υπάρχουν γονείς που θα ήθελαν να προσφέρουν δώρα (προϊόντα / υπηρεσίες) στην αποκριάτικη λαχειοφόρο του σχολείου μας, παρακαλούμε να επικοινωνήσουν με τα μέλη του ΔΣ και τους ευχαριστούμε εκ ‘ των προτέρων.

Τέλος θέλουμε να σας ενημερώσουμε ότι η αποκριάτικη γιορτή των παιδιών θα γίνει την Κυριακή 11 Φεβρουαρίου στις 11.30 το πρωί. Θα ακολουθήσει αναλυτική ανακοίνωση.

Σας ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας, υπενθυμίζοντας ότι μόνο με την ενεργή συμμετοχή
όλων μας θα μπορέσουμε να προσφέρουμε στα παιδιά μας ένα καλύτερο σχολικό περιβάλλον.

Πατήστε εδώ για να κατεβάσετε την ανακοινωση

Το ΔΣ του Συλλόγου Γονεων