Τρίτη, 26 05 2020

Ανακοίνωση Συλλόγου 7/2/2018

ΕΤΗΣΙΑ ΣΥΝΕΣΤΙΑΣΗ ΓΟΝΕΩΝ (09/02)& ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ (11/02)

1.
ΕΤΗΣΙΑ ΣΥΝΕΣΤΙΑΣΗ ΓΟΝΕΩΝ (Παρασκευή 09/02, ώρα 21.00)

Αγαπητοί Γονείς,

Σαν Σύλλογος Γονέων θα θέλαμε να σας υπενθυμίσουμε τον ετήσιο  χορό για τους γονείς τους σχολείου μας, σε συνεργασία με το Διευθυντή και το Σύλλογο Διδασκόντων. Όπως γνωρίζετε η εκδήλωση θα γίνει την  Παρασκευή 09  Φεβρουαρίου και ώρα 21.00 στο κέντρο "Τα Λιθαρίτσια" (Γούναρη 42 - Γλυφάδα).

Τιμή κατά άτομο 18€ με πλήρες φαγητό, απεριόριστο κρασί, αναψυκτικά και ζωντανή μουσική.

Σας τονίζουμε ότι είναι καλό να μας δηλώσετε τη συμμέτοχή σας (η πληρωμή μπορεί να γίνει και απευθείας στο κέντρο) για να χωροθετήσουμε τα τραπέζια και να κατανείμουμε τα άτομα σύμφωνα με τις παρέες που επιθυμούν. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας (μέσω των υπευθύνων, τηλεφωνικά, μέσω viber και email Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. για την προμήθεια των προσκλήσεων).

Σας περιμένουμε όλους, να περάσουμε μια όμορφη βραδιά!  Η πρόσκληση είναι ανοιχτή για όλους, φίλους, συναδέλφους και μέλη της οικογένειας σας.

2.     ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΠΑΙΔΙΩΝ

Η  αποκριάτικη γιορτή των παιδιών θα γίνει αυτή την  Κυριακή 11 Φεβρουαρίου στις από τις 11.00 το πρωί στο θεατράκι του σχολείου μας.  Σας περιμένουμε με λαχειοφόρο με πλούσια δώρα, εργαστήρι μάσκας, διαγωνισμό στολής και.... Ζumba® kids®  με τη Ζωή Σπανού!

Θα εκτιμούσαμε την συνεισφορά σας στο μπουφέ με αναψυκτικά, χυμούς και γλυκά και αλμυρά σνακ!

Πατήστε εδώ για να κατεβάσετε την ανακοινωση

Σημείωση: Δεν επιτρέπεται ο χαρτοπόλεμος και τα σπρέι!!!

3.     ΛΑΧΕΙΟΦΟΡΟΣ:

Η λαχειοφόρος θα γίνει την Κυριακή 11/02, ενώ παράλληλα θα πωλούνται και λαχνοί και την Παρασκευή στη εκδήλωση των γονέων. Το ΔΣ του συλλόγου έχει εξασφαλίσει πολλά δώρα και κυρίως ταξίδια και εκδρομές σε μέρη σε όλη την Ελλάδα. Αν μέχρι και την Παρασκευή υπάρχουν γονείς που θα ήθελαν να προσφέρουν δώρα (προϊόντα / υπηρεσίες) στην αποκριάτικη λαχειοφόρο του σχολείου μας, παρακαλούμε να επικοινωνήσουν με την κ. Γωγώ Νικολάκη (6951821964) και με τα μέλη του ΔΣ και τους ευχαριστούμε εκ ‘ των προτέρων.

Σας ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας, υπενθυμίζοντας ότι μόνο με την ενεργή συμμετοχή ΟΛΩΝ ΜΑΣ θα μπορέσουμε να κάνουμε το σχολείο μας ένα χώρο χαράς και δημιουργίας.

Πατήστε εδώ για να κατεβάσετε την ανακοινωση

Το ΔΣ του Συλλόγου Γονεων